Bayilik Başvuru Şartları

Türkiye Genelinde her bölgede bir bayilik olarak sınırlı sayıda Tex Polyurea Bayilikleri Verilmektedir.

Uygulama Eğitimi – Kurulum – Proje – İsim Hakkı – Kurulum sonrası  Danışmanlık.

Tex Polyurea Uygulama Bayisi Olmanızın Avantajları:

Tex Polyurea bayiliğinizi kurmak için minimum metrekare şartımız yoktur. Ancak açılacak olan yerin panelvan, midibüs gibi yüksek araç girişine uygun olması gerekmektedir. Buna ek olarak tavsiyemiz müşteri bekleme salonu, aksesuar ve çeşitli ürünler sergileyebileceğiniz müşteri memnuniyeti açısından bir alan oluşturmanızdır.

Bölgeniz ve işyeriniz; Tex Polyurea bayiliğine uygunsa işyerinizin elektrik (trifaze), havalandırma, tabela, görsel ve dekorasyonunu Tex Polyurea kurumsal kurallarına uygun olarak size vereceğimiz bilgiler ve tadilat bitimine kadar danışmanlığımız ile yanınızda olarak kendiniz yaptırırsınız. Tex Polyurea inşaat ile ilgili konularda sadece kurumsal öneriler sunarak sizlere ücretsiz danışmanlık yapmaktadır. Hizmet ve ürün satışlarımızın içerisinde inşaat ile ilgili herhangi bir malzeme, işçilik vs. mevcut değildir.

İşe başlarken bayiliğimizin yürütülmesi ve sistemlerimizin uygulanabilmesi için gerekli ekipmanları sağlıyoruz. Yetkili bayilik sözleşmesi imzalamanız gerekmektedir. Sonrasında bayiliğinizin devam etmesi için sadece eksilen ürünlerinizi (Hammadde, ekipman vs.) sipariş vermeniz yeterli olacaktır. 

Tex Polyurea bayisi olduğunuzda aylık ürün kotası yoktur. Yapmanız gereken kullandığınız, eksilen ürünlerinizi bitmeye yakın sipariş verip tamamlamanızdır.

Tex Polyurea sözleşme sürenizi kendiniz belirleyebilirsiniz hiçbir zorlayıcı maddemiz bulunmamaktadır. Ayrıca yenileme ücreti alınmaz. Talebiniz halinde sözleşmeyi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Sözleşme bitiminde başlangıçta  almış olduğunuz paketteki makinalar ve ekipmanlar sizde kalmaktadır.

Tex Polyurea en az maliyetle en yüksek kazanca ulaşmanız için gereken tüm desteği verir.Kurumsal çalışma sistemi içerisinde Tex Polyurea ailesi olarak sizlerle büyümeye devam etmekten gurur duyuyoruz.

Küner Mahallesi 7801 Sokak  No:44 Menderes İZMİR

Telefon

0532 306 5009

0850 308 4835

© 2024 · texpolyurea · Tüm hakları saklıdır.